Shutterstock Görseller İle Neler Yapabileceğini Düşün


Shutterstock, tasarımcıların ya da tanıtım işleriyle uğraşan herkesin imdadına koşan bir görsel cenneti. Kaliteli içerik barındırdığını kanıtlayan ve basitliğin hakkını veren bu reklamlar beni büyüledi. Ağlayan bebek, kırılmış bir vazo ve köpek balıkları üzerinde yüzen yüzücü görsellerinin dört köşesine yerleştirilmiş farklı marka logoları mevcut.Her bir logo için fotoğrafa yeni bir anlam yükleniyor. Shutterstock’un sloganını havalı hale getiriyor “Imagine what you can do with our 50.000 images” “50.000 görselimiz ile neler yapabileceğini düşün.” bir fotoğraftan neler çıkıyor sen bir de 50.000 tanesini düşün demek istiyor. Bu sloganın yanına    ya da   emojisi yakışırdı doğrusu. Reklam metinlerine emoji ekleyemiyor muyuz yahu? Fena olmazdı sanki.
shutterstock-shutterstock-imagine-print-376718-yeni-nesil-reklamci shutterstock-shutterstock-imagine-print-376717-yeni-nesil-reklamci shutterstock-shutterstock-imagine-print-376716-yeni-nesil-reklamciAdvertising Agency:Leo Burnett, Bangkok, Thailand
Chief Creative Officer:Sompat Trisadikun
Executive Creative Director:Paruj Daorai
Creative Director:Santi Tubtimtong
Art Director:Ukrit Karnsomwan, Paruj Daorai, Sompat Trisadikun
Copywriter:Thanachpath Ratanaborvornsethi
Agency Producer:Sarawut Lertkittipaporn
Client Service:Sarawut Lertkittipaporn
Photographer:Shutterstock
Retoucher:Denkrab

Büşra Çiçek

Kocaeli Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans mezunu, Marmara Üniversitesi Reklamcılık ve Tanıtım yüksek lisans öğrencisi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

LEAVE A COMMENT